Proje Taşımacılığı

Yeteneklerimizi ve hizmet ağımızı keşfedin…

FIRAT GLOBAL, proje kargolarının elleçlenmesi konusunda deneyime sahiptir. Türkiye stratejik bir bölgede yer aldığı için Türkiye üzerinden, Kafkasya, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine ulaşım kolaydır.

Avrupa Birliği ülkelerinden, Amerika’dan ve Türkiye’den Akdeniz, Karadeniz, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine büyük boyutlu ve ağır kargoları ulaştırma deneyimine sahibiz. 

Hafriyat makineleri, vinçler, enerji santralleri, yel değirmenleri, komple üretim tesislerinin taşınması, proje kargolarından bazılarıdır.

FIRAT GLOBAL, yükün cinsine, miktarına ve varış noktasına göre sizin için en uygun kombinasyonu tasarlar.

Deniz-Kara, Hava-Kara, Deniz-Hava-Kara sadece Kara, Hava, Deniz gibi seçenekleri projenin özelliklerine göre bir araya getirir.

placeholder
ASYA PASİFİK'TE LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

Asya-Pasifik bölgesinin büyük üretim merkezlerinin hepsinde lojistik hizmetleri veriyoruz. Deniz, hava, karayolu lojistiğinin yanı sıra demiryolu alternatifiyle de yükünüzü uygun fiyatla, zamanında ve güvenli şekilde teslim ediyoruz.

container-gümrük
AVRUPA'DA LOJİSTİK

Çok seçenekli ve dinamik yetenekler, Avrupalı ve diğer uluslararası taşıyıcılarla ortaklıklar, merkezi takip ve kesintisiz iletişim…

Fırat Global, Avrupa’yla Türkiye arasında komple lojistik, gümrük işlemleri ve kapıdan kapıya nakliye konularında uzmandır.

transportation-fıratglobal
KUZEY AMERİKA'DA LOJİSTİK

LTL/FTL hizmetleri aracılığıyla ABD’nin bütün eyalet ve şehirlerinde lojistik ihtiyaçlarınızı karşılarız.

Kuzey Amerika’daki deniz, hava ve kara taşımacılığı operasyonlarımız ve işinizi nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen info@firatglobal.com’a yazınız.

Farklı seçenekler ve lojistik yönetimiz, küresel ağımızla birleşerek olumsuz hava şartları, gecikmeler ve beklenmeyen faktör risklerini en aza indirmektedir.

Yükünüz, zamanında ve en uygun şartlarla gideceği yere ulaşır.

Fırat Global esneklik, gelişmiş hizmet seçenekleri ve hızlı teslimatı az maliyetle sağlar.

Tecrübe & Güven

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden yararlanırsınız.

Hızlı Teslimat

İster Hava ve Deniz Taşımacılığı ürünlerimizin basit bir uzantısı olsun, ister depolama alanında bir gelişme olsun, her yenilikten yararlanırsınız.

7/24 Destek

Tüm bunlar, Fırat Global’daki olağanüstü destek ekibini neden işinizi desteklemek için çözümlere yönelik tutkularını uygulamaya hazır bulacağınızı açıklıyor.