Deniz Taşımacılığı

FCL / LCL KONTEYNER HİZMETLERİ

FCL: FIRAT GLOBAL, Türkiye, Avrupa Birliği, İngiltere, Akdeniz ve Karadeniz Bölgesi, Orta Doğu, Çin ve Uzak Doğu, Amerika limanları arasında, ihtiyaçlara göre farklı seçeneklerle kaliteli lojistik hizmetleri sunar.

Tüm taşıyıcılarla günlük olarak çalışan FIRAT GLOBAL, dünya çapında her türlü planlama görevine uygun FCL hizmetlerini makul fiyatlara sağlamaktadır.

 LCL: FIRAT GLOBAL, Türkiye, Avrupa Birliği, İngiltere, Orta Doğu, Amerika, Çin ve diğer Asya limanları arasında LCL ihracat-ithalat konsolları sunmaktadır. Varış noktasına bağlı olarak kargonuz ya tesislerimizde konsolide edilir ya da konteyner sahasında konteynerlere yüklenir.

DÖKME YÜK ve GEMİ HİZMETLERİ: FIRAT GLOBAL, konteynersiz kargo için de önemli bir uzmanlığa sahiptir. Ağır ve dökme yüklerin doldurulup boşaltılması, kapıdan kapıya taşınması uzmanlık ve hassasiyet gerektiren bir iştir. FIRAT GLOBAL, Türkiye, Avrupa Birliği, İngiltere, Akdeniz ve Karadeniz Bölgesi, Orta Doğu, Çin ve Uzak Doğu, Amerika limanları arasında düzenli olarak gemi hizmeti sağlayabilmektedir.

network-trans
ASYA PASİFİK'TE LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

Asya-Pasifik bölgesinin büyük üretim merkezlerinin hepsinde lojistik hizmetleri veriyoruz. Deniz, hava, karayolu lojistiğinin yanı sıra demiryolu alternatifiyle de yükünüzü uygun fiyatla, zamanında ve güvenli şekilde teslim ediyoruz.

antwerp-belcika
AVRUPA'DA LOJİSTİK

Çok seçenekli ve dinamik yetenekler, Avrupalı ve diğer uluslararası taşıyıcılarla ortaklıklar, merkezi takip ve kesintisiz iletişim…

Fırat Global, Avrupa’yla Türkiye arasında komple lojistik, gümrük işlemleri ve kapıdan kapıya nakliye konularında uzmandır.

placeholder
KUZEY AMERİKA'DA LOJİSTİK

LTL/FTL hizmetleri aracılığıyla ABD’nin bütün eyalet ve şehirlerinde lojistik ihtiyaçlarınızı karşılarız.

Kuzey Amerika’daki deniz, hava ve kara taşımacılığı operasyonlarımız ve işinizi nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen info@firatglobal.com’a yazınız.

Farklı seçenekler ve lojistik yönetimiz, küresel ağımızla birleşerek olumsuz hava şartları, gecikmeler ve beklenmeyen faktör risklerini en aza indirmektedir.

Yükünüz, zamanında ve en uygun şartlarla gideceği yere ulaşır.

Fırat Global esneklik, gelişmiş hizmet seçenekleri ve hızlı teslimatı az maliyetle sağlar.

Güven ve Tecrübe

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden yararlanırsınız.

Hızlı Teslimat

İster Hava ve Deniz Taşımacılığı ürünlerimizin basit bir uzantısı olsun, ister depolama alanında bir gelişme olsun, her yenilikten yararlanırsınız.

7/24 Destek

Tüm bunlar, Fırat Global’daki olağanüstü destek ekibini neden işinizi desteklemek için çözümlere yönelik tutkularını uygulamaya hazır bulacağınızı açıklıyor.