Gümrükleme

Yeteneklerimizi ve hizmet ağımızı keşfedin…

FIRAT GLOBAL BELÇİKA OFİSİ, Avrupa Birliğine dâhil bütün ülkelerin hava ve deniz limanlarında gümrük hizmetleri de vermektedir.

Avrupa Birliği ülkeleriyle Türkiye ve diğer ülkeler arasında ihracat, ithalat, transit ticaret konularında Avrupa gümrüklerinde yaşanan sorunlarda Belçika ofisimiz, uzmanlığı ve deneyimiyle etkin çözümler üretmektedir.

İstanbul ofisimizde de Türkiye’nin bütün gümrük noktalarında gümrükleme ile ilgili hizmetler sunmaktayız.

-Deniz, hava, kara ve demiryolu yüklerinin gümrükleme işlemleri
-Türkiye’den geçen kargoların transit gümrük işlemleri
-Geçici ithalat işlemleri
-Türkiye’deki tüm giriş noktalarında gümrük izinlerinin alınması
-Proje taşımaları için özel gümrüklü alanlar oluşturulması
-Yatırım danışmanlığı hizmetleri teşvik prosedürleri
-Çeşitli mallar için ithalat izinleri

container-gemi
ASYA PASİFİK'TE LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

Asya-Pasifik bölgesinin büyük üretim merkezlerinin hepsinde lojistik hizmetleri veriyoruz.

Deniz, hava, karayolu lojistiğinin yanı sıra demiryolu alternatifiyle de yükünüzü uygun fiyatla, zamanında ve güvenli şekilde teslim ediyoruz.

antwerp-belcika
AVRUPA'DA LOJİSTİK

Çok seçenekli ve dinamik yetenekler, Avrupalı ve diğer uluslararası taşıyıcılarla ortaklıklar, merkezi takip ve kesintisiz iletişim…

Fırat Global, Avrupa’yla Türkiye arasında komple lojistik, gümrük işlemleri ve kapıdan kapıya nakliye konularında uzmandır.

ships-liman
KUZEY AMERİKA'DA LOJİSTİK

LTL/FTL hizmetleri aracılığıyla ABD’nin bütün eyalet ve şehirlerinde lojistik ihtiyaçlarınızı karşılarız.

Kuzey Amerika’daki deniz, hava ve kara taşımacılığı operasyonlarımız ve işinizi nasıl destekleyebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen info@firatglobal.com’a yazınız.

Tecrübe ve Güven

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden yararlanırsınız.

Hızlı Teslimat

İster Hava ve Deniz Taşımacılığı ürünlerimizin basit bir uzantısı olsun, ister depolama alanında bir gelişme olsun, her yenilikten yararlanırsınız.

7/24 Destek

Tüm bunlar, Fırat Global’daki olağanüstü destek ekibini neden işinizi desteklemek için çözümlere yönelik tutkularını uygulamaya hazır bulacağınızı açıklıyor.