Hizmetlerimiz

Yeteneklerimizi ve hizmet ağımızı keşfedin…

Fırat Global Lojistik, dünyanın önde gelen uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcılarından biridir. Kıtalararası Hava ve Deniz Taşımacılığı ile kapsamlı Katma Değerli Lojistik Hizmetleri ve Tedarik Zinciri Hizmetlerini birleştiriyoruz. Tedarik Zinciri Çözümleri yelpazesi, basit taşıma veya depolamadan karmaşık işlemlere kadar değişebilir.

Bilgi, malzeme ve finansal akış etrafındaki tüm faaliyetleri optimize ederiz. Sektöre özel gereksinimlere özel bir bağlılıkla, müşterilerimizin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, küresel olarak entegre edilmiş uçtan uca çözümler sunuyoruz.

HAVA YOLU

FIRAT GLOBAL’in küresel networku sayesinde küçük ve büyük ebatlı bütün hava kargo gönderilerinizi, dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Ayrıca acil gönderilerinizi dünyanın her yerine zamanında teslim ediyoruz. Sadece gönderi detaylarını bize bildirin, gerisi tamam!.

DENİZ YOLU

FIRAT GLOBAL, Türkiye, Avrupa Birliği, İngiltere, Akdeniz ve Karadeniz Bölgesi, Orta Doğu, Çin ve Uzak Doğu, Amerika limanları arasında, ihtiyaçlara göre farklı seçeneklerle kaliteli lojistik hizmetleri sunar. Tüm taşıyıcılarla günlük olarak çalışan FIRAT GLOBAL, dünya çapında her türlü planlama görevine uygun FCL hizmetlerini makul fiyatlara sağlamaktadır.

KARA YOLU

FIRAT GLOBAL, bütün Avrupa ve Balkanlar, Ukrayna, Rusya, Türkiye, Kafkasya, Orta Asya, Orta Doğu ve diğer bölge ülkeleri arasında karayoluyla ithalat, ihracat ve transit ticaret işlemleri için hızlı ve güvenilir lojistik hizmetleri üretmektedir.

GÜMRÜKLEME

FIRAT GLOBAL BELÇİKA OFİSİ, Avrupa Birliğine dâhil bütün ülkelerin hava ve deniz limanlarında gümrük hizmetleri de vermektedir. Avrupa Birliği ülkeleriyle Türkiye ve diğer ülkeler arasında ihracat, ithalat, transit ticaret konularında Avrupa gümrüklerinde yaşanan sorunlarda Belçika ofisimiz, uzmanlığı ve deneyimiyle etkin çözümler üretmektedir.

TRANSİT TİCARET İŞLEMLERİ

FIRAT GLOBAL, Türkiye üzerinden Amerika, İngiltere, Avrupa Birliği, Orta Asya, Orta Doğu ve diğer ülkeler arasında transit taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

PROJE TAŞIMACILIĞI

FIRAT GLOBAL, proje kargolarının elleçlenmesi konusunda deneyime sahiptir. Türkiye stratejik bir bölgede yer aldığı için Türkiye üzerinden, Kafkasya, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine ulaşım kolaydır.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin değil misiniz?

Etkili çözümler

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden yararlanırsınız. İster Hava ve Deniz Taşımacılığı ürünlerimizin basit bir şekilde genişletilmesini içersin, ister depolama alanında bir gelişme anlamına gelsin veya ister tamamen yeni bir entegre tedarik zinciri modeli gerektirsin, her yenilikten faydalanırsınız.

GÜVEN

Dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının karmaşık küresel tedarik zincirlerine etkili çözümler sunma konusundaki deneyimimizden yararlanırsınız.

HIZLI TESLİMAT

İster Hava ve Deniz Taşımacılığı ürünlerimizin basit bir uzantısı olsun, ister depolama alanında bir gelişme olsun, her yenilikten yararlanırsınız.

7/24 DESTEK

Tüm bunlar, Fırat Global’daki olağanüstü destek ekibini neden işinizi desteklemek için çözümlere yönelik tutkularını uygulamaya hazır bulacağınızı açıklıyor.